ANNETUSKAMPAANIA
LNÜ korraldab kuu aega kestva annetuste kampaania, mis saab avapaugu Mihklipäeva korjandusega. Kuid mille jaoks me raha kogume? Täpsemalt töötegijate koolituste jaoks. Lastetöö tegijatele “Stardipäevade” ja noortejuhtidele “Tööpäevade” korraldamiseks. Ilma töötegijateta on raske tööd teha. Kuid ega neid töötegijaid ei ole kusagilt laost võtta, neid peab koolitama.
“Anna meile inimene, meie anname tagasi töötaja” on keskne sõnum selle kampaania jooksul.
Loodame annetustega koguda kokku 2500€, et saaksime korraldada 4 koolitust, võimalik et saame teha ka rohkem.
Kampaania kestab kuni 31.10.2024.

Küsimuste korral kirjuta lny@eelk.ee
või helista 56210613.

*LNÜ privaatsuspõhimõtted

Juba kampaaniaga liitunud:
Kristjan Luhamets
EELK Jõgeva kogudus
EELK Paistu kogudus
Lastetöö tegijad “Stardipäevalt”
Ullamari Eenmaa
Toomas Nigola

Annetada saad alloleva Maksekeskuse otselingi kaudu. Valida saad ühekordse annetuse või püsiannetuse vahel. Täida väljad ning vormista annetus. Annetusankeedil sisestatud andmed edastatakse Maksekeskus AS-ile.

Soovid toetada LNÜ tööd või mõnda kindlat üritust? Võtame sinu toetuse hea meelega vastu ja kasutame seda heaperemehelikult.

LNÜ arveldusarve:
Nimi: EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendus